Jesteś: www.biotanika.pl | O nas

 

W sklepie Biotanika proponujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, kosmetycznych i środków czystości dla osób, które dbają o zdrowie i naturę.

W ofercie posiadamy wiele produktów z certyfikatem ekologiczności, a także tradycyjnych, bez dodatków chemicznych, konserwantów i  sztucznych barwników. Naszą pasją jest jej wzbogacanie poprzez poszukiwanie  jak najmniej przetworzonych, wysokiej jakości, o składach nieobciążających organizmu oraz właściwościach prozdrowotnych.  Mają w tym swój udział nasi klienci, którzy dzielą się z nami informacjami o produktach spełniających te kryteria. Nie zapominamy jednak także o smaku i  zapachu, dzięki którym jedzenie staje się przyjemnością. 

 

Życie jest sztuką wyborów i  o tym, że to co spożywamy  wpływa na nasze zdrowie nikogo nie trzeba już przekonywać.  To, co ląduje w naszych koszykach to właśnie jedna z takich istotnych decyzji podejmowanych każdego dnia. Jako zespół pracowników Biotaniki staramy się zapewnić miłą i fachową obsługę, która jest w stanie przekazać wiele cennych wskazówek na temat zdrowego odżywiania i stylu życia.

Przepis tygodnia

przepisy/desery/ciasto_marchewkowe_kasiCiasto marchewkowe Kasi